категорії: блоґ-запис

Подаруй собі радість, а світу - посмішку

теґи: життя, люди, посмішка, радість

posmishkaХотів викласти пісню «От улыбки станет всем светлей», прошукав її в інтернеті цілі 10 хвилин, але нерви мої здали, тому, що я не хочу відправляти смс і не хочу реєструватись, одже буде пост, без пісеньки, хоча саме вона мене надихнула на написання.

Йдучи по вулиці дуже часто бачиш сумні обличча, ні посмішки, ні блиску в очах… Сумно! Дуже сумно! А так хочеться побачити людину, яка іде і посміхається, у якої все добре, ти бачиш це і тобі хочеться радіти за цю людину! Але таких людей дуже мало, але чому? Невже життя таке погане, чи ми просто розучилися посміхатись? Я наприклад вмію і посміхаюсь як можна частіше!

Знаєте, як приємно, коли тобі хтось посміхнувся? Думаю, що знаєте, то чому ж не посміхаєтесь людям? Посмішка дуже рідко не личить людині, а зазвичай вона дуже пасує і прикрашає людину!

Хто тобі більше сподобається, людина із посмішкою, чи людина з сумним обличчям? Звісно ж людина із посмішкою! Саме тому, коли ти із кимось знайомишся, скажемо із дівчиною, то ти посміхаєшся, адже посмішка тобі личить і у тебе більше шансів сподобатись людині. То чому ж не можна подобатись людям частіше?

Я веду до того, що потрібно посміхатись, радіти життю і світ стане кращим) «Чому радіти» – можете запитати ви, якщо вам треба їхати на роботу, ви сонні і хочете відпочити. То я відповім, радійте тому, що ви рано встали і почався новий день, радійте чудовій погоді, або красивому сніжку, який випав вночі, радійте що побачили красиву дівчину (хлопця), що йшла (йшов) на зустріч, радійте том, що побачите друзів, радійте тому, що вдома вас хтось чекає, радійте тому, що ви людина і що ви живете!